Hakkımızda

Kısa Biyografimiz
                 Kurumumuz, sektörde 40 yıllık tecrübeye sahip Özkan Tekstil Ltd. Şti ve Yurteks Tekstil Dış Tic. Ltd. Şti. ortaklığıyla 2016 yılının Ekim ayında kurulmuştur. Bu tarih itibariyle Kompedan markasının isim haklarını satın alarak Türkiye genelinde 40 mağazasıyla hizmet vermeye başlamıştır. Esas iştigal alanı iç giyim olan firmamızda çoğunluğu ulusal 50 markaya ait her yaştan, her beğeniye hitap eden binlerce çeşit ürün hedef kitlemiz ile buluşturulmaktadır.
                Yaratıcı ve yenilikçi, müşteri ve teknoloji odaklı Kompedan, sezon trendlerini özgün tasarımlarla süsleyerek cazip fiyatlarla, uygun lokasyonlarda müşterinin beğenisine sunmayı gaye edinmiştir.
                Sayısı her geçen gün artan 400 kişilik ekibimizin %97’sinde kadın çalışana istihdam sağlayarak “Kadına Pozitif Ayrımcılığı” ilke edinen şirketimiz, resmi rengimiz olan “Mürdüm” ile kadının kendine güvenini, asil şıklığını, romantizmi ve tutkusunu vurgular. Müşteri beğenileri ve ihtiyaçları doğrultusunda sürekli büyüyen ve gelişen şirketimiz, sosyal sorumluluk duyarlılığı kapsamında “Doğa Aslında Gelecektir” felsefesi ile çevreci tavrını her zaman vurgulamaktadır.
                Son dönemde artan mağaza sayımızın yanı sıra dijital süreçlerimizi geliştirerek E – Ticaret sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızla sizlere daha kaliteli hizmet sunmayı amaçlıyoruz.
                Hedefimiz, açık ara lider olduğumuz iç giyim sektöründe konumuzu daha da güçlendirmek ve bu liderliğimizi çorap, mayo ve ev giyim perakendeciliğinde de sürdürmektir.
                Bir Türk markası olarak global rekabete açılabilecek tüm rekabetçi avantajlara, insan kaynağı gücüne ve başarma tutkusuna sahibiz.

Vizyon & Misyon 
 Vizyonumuz:  İç giyim pazarında, kaliteli ürünleri halkımızla buluşturma konusunda; perakende satış alanında lider marka olmaktır.
 Misyonumuz:  İnsana ve doğaya saygılı, İstihdam yaratma konusunda hevesli, Ülkemize, çalışanlarımıza ve iş ortaklarımıza değer katan, Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı hedefleyen, Kanunlara uyan ve sürdürülebilir kalite için rekabetçi bir şirket olmaktır.
 Sosyal Sorumluluk:  Evrensel değerleri temel alarak insana yatırımı esas kabul eden şirketimiz, çalışanlarının sürdürülebilir gelişimini hedefleyerek kişisel gelişim ve kariyer yolculuğunu azami derecede önemsemektedir. Bu nedenle 300 den fazla çalışanı olan şirketimiz; iş süreçlerinde çalışanını en iyi şekilde konumlandırmayı, çalışanına etkin ve etkili bir çalışma ortamı sağlayıp sosyal gelişimine katkı sağlamayı öncelik olarak kabul etmektedir.